Adresa I. Lions Clubu Kosice
flash banner1. Lions Club Košice

Benefičná večera PRO DOBRO 2017 Košice

Dňa 26. mája 2017 sa uskutočnila Benefičná večera PRO DOBRO 2017 v Kaviarni Slávia  Košice pod záštitou košických spoločenských klubov Rotary Klub Košice Classic a 1. Lions Club Košice. Podujatia sa zúčastnilo 109 osôb, ktoré účastníckym darom, zakúpením vstupenky, venovali jej podstatnú časť na charitu. Svojou účasťou na podujatí prispeli k jeho úspechu aj ďalšie spoločenské kluby a to PATRIOT - klub východniarov a Soroptimist Club Košice. Súčasťou večera bola aj dražba, z ktorej výťažok sa použil na charitatívne účely. Samozrejme, súčasťou výťažku tohto skvelého podujatia bola aj finančné hotovosť anonymne vložená do kasičky.


Charitatívny výťažok si bratsky rozdelili a venovali každý na svoj charitatívny projekt. 
Rotary Klub Košice Classic venoval výťažok z benefičnej večere vo výške 2.346 € pre občianske združenie Europacolon - Nie rakovine.


Takých istých 2.346 € venoval 1. Lions Club Košice na podporu neúplnej rodiny pani Zuzany, ktorá sa ako vdova stará o tri hendikepované zrakovo postihnuté deti.


Kaviareň Slávia v tento večer venovala Rotary klubu Košice Classic výťažok 5% zo vstupného z podujatia Chuť Francúzska.> FOTODOKUMENTÁCIA PRO DOBRO, 26. máj 2017, Hotel Slávia, Košice

PRODOBRO - ÚSPEŠNÝ PLES KOŠICKÝCH KLUBOV

Už niekoľko rokov patrí neodmysliteľne do košickej plesovej sezóny i podujatie
s názvom Prodobro, pri zrode i každoročnej organizácii ktorého zohráva významnú rolu 1. Lions club Košice. Z jeho iniciatívy si za spoločný stôl sadli predstavitelia košických klubov Lions, Rotary, Kiwanis, Soroptimist a neskôr aj Patriot, aby sa zhodli na spoločnej myšlienke usporiadať každoročne ples, ktorému vybrali názov Prodobro. Keďže všetky kluby majú vo svojom programe rozvoj komunity a podporu rôznych charitatívnych projektov, nebola núdza o námety, akým smerom projekt jedného zo zúčastnených klubov tak, aby bol záber čo najpestrejší. Z programu 1. Lions clubu Košice bol na plese v roku 2010, ktorý bol zorganizovaný v hoteli Doubletree by Hilton, podporený nákup špeciálneho diagnostického prístroja Synoptofor pre Očnú kliniku fakultnej nemocnice v Košiciach.

> FOTODOKUMENTÁCIA PRO DOBRO, 10. 4. 2015, Tabačka, Strojárenská 1, Košice

Jesenna Harmonia Plusoptix Jesenná harmónia fotodokumentácia Lions Art fotodokumentácia Lions Art

| LINKYLions Club D 122
Lions Club Prešov
Lionnet
Výmena mládeže
Leo Club
mesto Košice

 

mail mail mail